Děkujeme našim zákazníkům za zaslané reference a dlouhodobou spokojenost. 

 

Dobrý deň. Volam sa Varga Emil. Som zo Slovenska. Už dlhšiu dobu pijem čaj z Kotvičníku zemného. Mám aj domacu zasobu ktorú si viem dopestovať a tak viem porovnať kvalitu kúpeného Kotvičniku. Nokoľko mi domáca zásoba nestačí, kupujem si Kotvičnik u nas v lekárňach. Vyskúšal som už roznych slovenských dodávateľov, ale kvalita je jedine u vašeho produktu. Asi u nás všetci šetria na kvalite a na kvantite. Váš produkt je velmi kvalitný a je ho v sačkoch vačšie množstvo, ako u nas, Čaj je preto kvalitnejcí a lahodne sa pije. Chcem Vam preto poďakovať aj v mene ostatných užívatelov . Ďajujeme za kvalitu, ktorú prinašate na Slovensko.
S pozdravom Varga Emil.

Emil, 22. 02. 2017

 

Dobrý den, ráda bych Vám napsala, protože jsem nadšená z Vaší BIO řady – je to požitek nejen chuťový, ale opravdu oceňuji i naprosto nepřehlédnutelné, do detailu a krásně zpracované balení a kresby. Čaje jsem si zamilovala a těším se z obrázků na krabičce i sáčcích :-). Kombinace chutí jsou lákavé, originální a velmi chutné, baví mě ta jemnost a naprostá absence chemie… Musím také říct, že jsem dlouho hledala NEAROMATIZOVANÉ čaje pro děti a miminka, a našla až u Vás, jiný bych nekoupila. Něžné obrázky a vynikající čaje také pro těhotné a kojící, myslíte opravdu na všechny… Tak, dost chvály, nebo bych pokračovala dál a dál :). Asi jediný návrh na změnu – škoda té kovové svorky na sáčku čaje… nešla by nahradit obyč papírovou, jak už se u čajů často dělá? Držím Vám palce, jen tak dál!

Milada, 12. 12. 2015

 

Dobrý den, chtěla jsem Vám jen napsat, že krtečkovy čaje jsou naprosto úžasné! Moje obě děti (4 roky a 18 měsíců) je milují a v podstatě nic jiného nepijí! Zkuste zaplnit mezeru na trhu s těmito čaji v Německu!

Severová M., 25. 10. 2014

 

Dobrý den, nejlepší čaj z řady Apotheke bylo jablko s rebarborou, který jste mi zrušili. Divila bych se, že by nebyl mezi prodávanými (samozřejmě nevím důvod proč jste tak učinili). Ale už jsem si zvykla, že to co je dobré, většinou výrobci časem zruší.

Marečková, 30. 3. 2014


 

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za výrobek „Dobrý spánek s meduňkou“. Léta jsem brala antidepresiva a léky na spaní a po pěti dnech braní tohoto výrobku spím a cítím se moc dobře.

Marta Hájková, 12. 3. 2014

 

Dobrý den, včera jsem ochutnal čaj Kakao a Rooibos a doslova jsem se do něj zamiloval! Bylo mi řečeno, že jste recept společně vymýšleli. Ta vůně je neskutečně příjemná a připomíná mi mnoho dobrých věcí. Takže opožděně gratuluji i děkuji za tak příjemnou kombinaci vůní a chutí. S pozdravem,

JR, 5. 2. 2014

Dobrý den, děkujeme za nadšenou reakci. Jsme rádi, že Vám tento čaj udělal takovou radost a doporučujeme ochutnat celou řadu kořeněných čajů.
S pozdravem, tým Apotheke.

 

Apotheke BIO Zázvorový s citronem a mátou – výborně chuťově vyvážený čaj, chuť citronu upozaďuje zázvor, který je zde cítit velmi decentně jako by na pozadí. Díky zázvoru čaj zahřeje a prokrví, což je docela příjemné v těchto horkých dnech. Koupil jsem čaj i s pomerančovou příchutí, ale příchuť pomeranče nepotlačí tolik výrazně chuť zázvoru, jinak také vcelku velmi chutný čaj. P.S. Jedná se o recenzi od člověka, který moc zázvor nemusí :).