Trendy proteinové těstoviny

Přinášíme Vám  exkluzivní a ucelenou řadu proteinových těstovin přímo z naší produkce/výroby v podhůří Orlických hor.

Těstoviny jsou vyrobeny ze 100% luštěninové mouky a přináší Vám tedy všechny benefity luštěnin v perfektním balení, vždy připraveny Vás za pár minut kvalitně nasytit.

Luštěninové těstoviny jsou jedinečné svým nutričním profilem, mají vysoký obsah proteinů (až 25 g proteinu na 100g výrobku), velký podíl vlákniny a nízký obsah sacharidů.

Mají nízký glykemický index, energie je tedy uvolňována pozvolna a navíc skvěle zasytí i velké jedlíky.

Naše luštěninové těstoviny jsou velice jednoduché na přípravu a spolu s vaší oblíbenou omáčkou ihned vytvoříte plnohodnotné jídlo. Skvěle se hodí do zeleninových salátů a díky nim Vás salát zasytí na dlouhou dobu. Pro odlehčení je můžete smíchat s našimi bezlepkovými těstovinami (pohankové, rýžové, kukuřičné) a přidat tak nějaké sacharidy pro Váš následující sportovní výkon.

Těstoviny z červené čočky

Naše první luštěninové těstoviny a již stálice v jídelníčku mnohých z Vás. Snadná příprava, skvělá chuť a skvělý nutriční profil. To jsou hlavní přednosti těchto těstovin. S těmito těstovinami budete mít skvělé jídlo plné kvalitního rostlinného proteinu vždy po ruce.

 

Hrachové těstoviny

Jemná chuť čerstvého hrášku a oku lahodící zelená barva to jsou naše NOVÉ unikátní těstoviny ze 100% hrachové mouky. Jsou bohatým zdrojem proteinů, spolehlivě Vás zasytí!

Cizrnové těstoviny

Pro siláky, kteří chtějí maximální výkon jsou tu NOVÁ cizrnová vřetena. Těstoviny ze 100% cizrnové mouky, vhodné pro vegany či vyznavače paleo stravy. Plné proteinů!

 
Novinka

44 Kč s DPH
Novinka

31 Kč s DPH