+420 465 524 547  Po-Čt 8:30 -17:00, Pá: 8:00-15:30 Doprava zdarma od 800 Kč

Čarovný svět Apotheke: Zážitky s pohádkovým čajem, sdílené maminkami z Happy Baby!

Apotheke (https://www.apotheke.cz/)

Milí rodiče, vítejte do světa pohádkového dobrodružství, které se ukrývá v každém šálku čaje od Apotheke! 


Pokud jste se někdy ptali, jak podpořit vaše děti v pitném režimu, máme pro vás odpověď. 
Představujeme vám BIO dětský Pohádkový čaj Lesní směs s malinou – skvělou alternativu k obyčejné vodě, kromě doplnění tekutin totiž navíc přináší příjemný zážitek pro vaše malé průzkumníky chutí.

Přírodní dobrodružství v každém šálku

Co dělá tento čaj tak jedinečným? Je to především jeho přírodní složení, které si získalo srdce nejen dětí, ale i jejich rodičů. Směs bylin a plodů z ekologického zemědělství, jako jsou šípky, květy ibišku či listy malin, přináší bohatou paletu chutí a zároveň podporuje zdraví vašich nejmenších. 


S touto čajovou pohádkou si můžete být jisti, že dáváte svým dětem to nejlepší. Příjemná chuť malin společně s ostatními bylinami z lesní směsi a veselý obrázek na obalu nejen potěší chuťové pohárky vašich dětí, ale také rozvíjí jejich fantazii. I vlastní příprava je hračka – zalijete sáček vroucí vodou, necháte chvíli louhovat a voilà, máte hotovo!

Hodnocení maminek z Happy Baby


Stále nevěříte? Podívejte se na to, co říkají konkrétní maminky, které se rozhodly čaj vyzkoušet:


Maminka Nikola P.: "Čaj synovi velice chutnal, dokonce jej chtěla pít i starší dcerka. Děti měly čajíček několikrát týdně. Chutný i bez doslazení, byl tak akorát sladký. Za nás určitě budeme kupovat nadále."

Maminka Jana T.: "Čaje této značky jsou skvělé, kupujeme je běžně. Malému čaj chutnal a dělám mu ho několikrát týdně. Příprava je snadná – zalije se horkou vodou."

Maminka Adéla Š.: "Se synem máme ranní rituál a čaj vaříme spolu. Velmi rád si čajíky vybírá a z vícero typu čaje šáhne vždy po čaji od Apotheky. Myslím si, že hlavně kvůli obrázkům na obalu, ale za mě je i vůně a chuť velmi příjemná."

Více zde

Lákavá chuť, pohádkový příběh


Apotheke BIO dětský čaj lesní směs s malinou najdete také v čajové kolekci určené pro nejmenší. V Pohádkovém čajování najdete kromě zmiňované Lesní směsi s malinou pět dalších druhů Pohádkových čajů a jako dárek navíc také omalovánku s veršovanými příběhy o zvířátkách z čajových krabiček. S lákavou chutí, veselým obalem a schválením od pediatrů se tak Pohádkový čaj stane nepostradatelným doplňkem každodenního dobrodružství vašich dětí.

Takže, co říkáte na to, vyzkoušet ho? Rozhodněte se stát součástí naší veselé čajové rodinky a objevte svět lahodného dobrodružství s Apotheke! 

© 2022 Mediate.cz, Všechna práva vyhrazena