+420 465 524 547  Po-Čt 8:30 -17:00, Pá: 8:00-15:30 Doprava zdarma od 800 Kč

Garance kvality

Apotheke (https://www.apotheke.cz/)

Pro společnost MEDIATE, s.r.o. je prvořadá kvalita vyráběných produktů a s tím související maximální spokojenost zákazníků. Čajové směsi mícháme dle vlastních receptur a klademe důraz na doložitelnost původu vstupních surovin.

  • Celý výrobní proces od nákupu surovin, jejich skladování a zpracování až po finální produkt je důsledně kontrolován v souladu s přijatým systémem kritických bodů HACCP, poskytujícím záruku bezpečnosti celého procesu výroby a zdravotní nezávadnosti konečných výrobků.
  • Část produkce je také vyráběna v souladu s principy ekologického zemědělství v BIO kvalitě ze surovin od přísně kontrolovaných dodavatelů. První certifikát pro výrobu produktů v BIO kvalitě byl firmě udělen již v roce 2007 organizací ABCERT a od té doby podléhají naše aktivity každoročnímu kontrolnímu procesu. 
  • Naše výrobky určené pro malé děti jsou posuzovány nezávazně Českou pediatrickou společností. Bezpečnost a účinnost výrobku pro danou věkovou kategorii, tak prochází hodnocením Pracovní skupiny pro dětskou enterologii a výživu.
  • Naše společnost se rovněž zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

© 2022 Mediate.cz, Všechna práva vyhrazena