+420 465 524 547  Po-Čt 8:30 -17:00, Pá: 8:00-15:30 Doprava zdarma od 800 Kč

Podporujeme

Apotheke (https://www.apotheke.cz/)

 

Čaje Apotheke pro seniory

Apotheke pomáhá ❤️ Přidali jsme se k aktivitě společnosti CEDR Pardubice o.p.s. a darovali jsme čaje Apotheke do balíčků pro seniory, které obsahují roušky, dezinfekci a čaj Apotheke na dýchací cesty. Dar byl poskytnut Statutárnímu městu Pardubice.

 

 

Projekt Dharma Zdarma 

(DZ) vznikl v roce 2005 s cílem zpřístupnit české a slovenské veřejnosti literaturu o théravádovém buddhismu formou knih pro distribuci zdarma. DZ sdružuje překladatele, jazykové a odborné korektory, grafiky a specialisty pro přípravu tisku, kteří se jako dobrovolníci podílejí na vzniku jednotlivých publikací. 

 

Organizace brontosauři v Himalájích 

podporuje rozvoj školy rozvoje školy Spring Dales Public School ležící ve vesnici Mulbekh, Malý Tibet, severní Indie. Brontosauři v Himálajích jsou jednou českou neziskovou organizací, jejíž rozvojový projekt spolufinancuje 14. Dalajláma….

 

Rozvojová adopce – Tsewang Tonrab. 

Naše firma se v rámci akce Brontosauři v Himálajích zapojila také do rozvojové adopce na dálku. Malý chlapec, celým jménem Tsewang Tonrab, dochází díky příspěvkům pravidelně do Spring Dales Public School v Mulbekhu. Tsewangu Tonrabovi je šet let a žije ve Wakha. V současné době navštěvuje LKG třídu státní školy…

 

Aerobiczita. 

Relax, aerobic, fitness - to je projekt paní Zity Svobodové, na kterém se sponzorsky podílíme. 

 

Floorballový klub Jablonné nad Orlicí 

Podporujeme mladé a talentované floorbalisty z Jablonného nad Orlicí 

 

Ocenění dárců krve ČČK

Vážíme si dárců krve, kteří pravidelně dávají krev lidem, kteří to potřebují.  

 

Regionální podpora. 

Zajímáme se i o dění v našem okolí a proto se snažíme pomáhat regionálním subjektům, kde dáváme pravidelně naturální či finanční plnění…c

 

 Apotheke na lekarna.cz

 

© 2022 Mediate.cz, Všechna práva vyhrazena