+420 465 524 547  Po-Čt 8:30 -17:00, Pá: 8:00-15:30 Doprava zdarma od 800 Kč

Nabídky práce

Apotheke (https://www.apotheke.cz/)

Děkujeme za váš zájem o zaměstnání ve firmě Apotheke.

Sledujte, prosím, tuto stránku, kde pravidelně zveřejňujeme konkrétní nabídky.

Interní grafik/grafička

Lokalita: okr. Ústí nad Orlicí, obec Libchavy

Nástup možný ihned !

Práce v příjemném kolektivu pro českou firmu vyrábějící bylinné čaje Apotheke a výrobky zdravé výživy Green Apotheke ( více na webu www.apotheke.cz )

Náplň práce:

  • Vývoj nových grafik a úprava stávajících obalů výrobního sortimentu.
  • Návrhy propagačních materiálů na podporu prodeje jednotlivých výrobkových řad.
  • Grafická podpora a řešení požadavků OBCH / MKT úseku

Odborné požadavky:

  • Výborná znalost programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • Praktické znalosti typografie, fotografie a předtiskové přípravy
  • Grafické cítění, kreativita, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • Praxe v oboru min. 2 roky.

Nabízíme:

  • Práci na HPP s pružnou pracovní dobou
  • Klidné pracovní prostředí s vlastní kanceláří, prostor pro tvůrčí práci

Nástupní plat 30.000 Kč, s postupným navýšením dle zkušeností a rychlosti zapracování

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, interně zajištěno ve firmě
  • Zvýhodněný nákup výrobků, platební poukázky
  • V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Vaše CV spolu s odkazem na své grafické práce, popř. ukázky realizovaných projektů a přímé reference.

Kontakt:

Zuzana Skalová, e-mail: skalova@mediate.cz

Účetní

  • Vedení vybrané účetní agendy
  • Zpracování účetních závěrek a příprava podkladů pro audit a daně
  • Vedení vybrané mzdové a personální agendy - 75 zaměstnanců
  • Související administrativní činnost

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Odborná praxe na obdobné pozici minimálně 2-5 let
  • Znalost účetnictví a daní
  • Znalost mzdové a personální agendy
  • Zkušenost s účetním a mzdovým SW HELIOS, PAMICA výhodou
  • Znalost práce MS Office (Excel, Word)
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a aktivní přístup
  • Schopnost učit se novým věcem, sledování změn v související legislativě
  • ŘP: B aktivní řidič
  • místo výkonu práce: Dolní Libchavy

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní místo v prosperující české firmě vyrábějící čaje a zdravou výživu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Plat dle zapracování 28 000 - 38 000 Kč
  • Možnost řešení ubytování
  • Příspěvek na stravování, zvýhodněný nákup výrobků, platební poukázky
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Nástup možný již od února 2024

 Kontakt:

Ing. Jana Janotová, e-mail: janotová@mediate.cz, tel: 727 942 555

O firmě MEDIATE s.r.o.

Česká firma s 20 letou působností na trhu

Přední výrobce čajů Apotheke a produktů zdravé výživy

Moderní strojové zařízení a čisté pracovní prostředí

Certifikovaný provoz pro BIO výrobu